Nova Teatox Detox Çayı Nasıl Kullanılır? İçeriği, Kullanımı ve Fiyatı

Kilo kontrolümüzü sağlamak ideal kilomuza ulaşabilmek için bazı bitkiler, çaylar bize yardımcı olur. Doğanın bize sunduğu bu mucizevi bitkileri uyguladığımız kilo kontrol programlarının yanında kullanmak hem destekleyici görevini üstlenip hemde muhteşem lezzet ve kokuları ile sizleri büyüleyecek. Mate, biberiye, yeşilçay, funda, kekik ve limon gibi bitkilerle yapacağınız hazırlaması kolay olan bazı tarifler ile programınıza lezzet katabilirsiniz. Nova teatox çayı bu konuda size yardımcı olabilecek doğal bitki çaylarından oluşan bir detoks takviyesi. Nova TeaTox Detox Çayı Nedir?

Tamamen doğal bitkilerden meydana gelen Nova Tea Tox Detox Çayını kronik hastalığı bulunanların kullanması tavsiye edilmezken, emziren annelerin rahatlıkla tüketebilecekleri bir detox çayıdır. 28 adet sabah çayı ve 14 adet gece çayından meydana gelen Nova tea tox detoks çayı hazırlanışı : ise bir o kadar kolaydır.

Nasıl Hazırlanır? Hazırlanışı oldukça pratik ve zahmetsiz olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 tane 1 kupa kaynamış suya atıp 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.   Nova TeaTox Detox Çayları İçinde Bulunan Doğal Bitkiler

Akşam TeaTox Detox Çayı; karnıyarık otu, çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, nane yaprağı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Sabah TeaTox Detox Çayı; gotu kola, zencefil, rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, mate çayı, kafein ve ısırgan otu gibi bitkilerinden karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulabilirim? Nova TeaTox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, İzmir, Isparta, Kırşehir, İstanbul, Kırıkkale, Kayseri ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek bizlere ulaşabilirsiniz.   Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Nova, nova teatox, nova teatox çayı, detoks çayı, detox çayı, sipariş, kullanımı, nova teatox hazırlanışı, novateatoxu kimler kullanabilir, nova teatox siparişi, nova teatox detoks çayı siparişi, kampanya, nova teatox kampanya, nova teatox içerisindeki bitkiler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.