Red Hny (Honey) Nedir?

Erkekler hayatlarının bir döneminde mutlaka birtakım özel problemler ile karşılaşmışlardır. Özel problemleri ile karşılaşan erkekler genellikle gerilir, özgüvenleri düşer ve ne yapacaklarını bilemezler. Böyle durumlarda sakin olmanızı ve sizin gibi birçok erkek olduğunu söylemek durumundayız. Bu problemi sizler gibi, insanlığın başlangıcından itibaren erkekler yaşadı ve yaşıyor. Bu tür özel problemler için şifalı bitkilerin afrodizyak etkisinden faydalanılır ve macun elde edilir.

Erkeklerin özel problemleri için macun kullanıldığını bilmeyen yoktur neredeyse. Bugün ben sizlere tamamıyla erkekler için üretilmiş kırmızı bal yani Red Hny(Honey) ürününü tanıtacağım.  Erkeklerde görülen sertleşme, iktidarsızlık, boşalma problemleri, cinsel isteksizlik gibi problemlere yönelik kullanılan 10 adet bitki ve bir adet amino-asitten oluşur. Şimdi bu özel macunu daha yakından inceleyelim mi?

Red Hny (Honey) İçerik

Red Hny (Honey) İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Tarçın: kan şekerini denge de tutabilen tarçın, güzel kokusu ile acı ve keskin kokulu bitki karışımlarında kullanılabilir.

 

 

Karanfil: Cinsel bölgeye enerji vererek cinsel isteği artırır. Vücuttan toksin atılmasına yardım eder.

 

Zencefil: Cinsel isteksizliği giderebilir, vücudu ısıtır. Cinsel aktiviteyi artırabilir.

 

 

Çakşır otu kökü: Sperm sayısını artırır, sperm hareketliliğini artırır. Cinsel gücü artırır. Cinsel isteği artırır. Kas ağrılarına iyi gelir. İçerisinde afrodizyak vardır.

 

 

Ginkgo: Kan akışını teşvik eder. Erkeklerde görülen sertleşme problemi için kullanılır.

 

 

Havlıcan: Cinsel gücü artırmak için kullanımı mevcuttur.

 

 

L-Arginine: erkeklerde görülen sertleşme problemine, cinsel isteksizliğe, iktidarsızlık problemine,  bacak ağrıları ve kramplarına iyi gelebilir.

 

 

 

Kafein: uyarıcı etkisi vardır. Kişiyi dinç tutar, enerji verir.

 

 

Arı sütü: damar tıkanıklıklarında damarı açma etkisi vardır. Vücuda zindelik katar. Metabolizmayı hızlandırır.

 

 

Epimedyum: Vücudun belli hormonlarını değiştirerek erkeklerde görülen erken boşalma, orgazm olamama, iktidarsızlık, cinsel isteksizlik gibi cinsel problemlerde kullanılır.

 

Kırmızı ginseng: cinsel performansı artırmak için kullanılır, zihinsel ve bedenen yorgunluğun giderilmesi için kullanılır.

 

 

Red Hny (Honey) Kullanım Şekli

Gece uyumadan önce de 1 yemek kaşığı alınabilir.

Yetişkinler için günde 2 yemek kaşığı tüketilmesi uygundur.

Etkisini görmek için en az 1 ay kullanılması gerekmektedir.

Red Hny (Honey) Faydaları Nedir?

Erkeklerin özel problemleri için özel olarak üretilmiştir.

Cinsel isteği giderici etkisi vardır

Erken boşalma, geç boşalma gibi problemlerde kullanılabilir

İktidarsızlık problemlerinde kullanılabilir

Sertleşme probleminde kullanılabilir

Cinsel arzuyu artırabilir

Cinsel gücü artırabilir

Vücudu dinç ve enerjik tutabilir.

Red Hny (Honey) Yan Etkileri Nedir?

Ürünün bilene bir yan etkisi olmamasına rağmen aşırı kullanmamaya dikkat ediniz.

Ürün içeriğinde bulunan bitkilere karşı alerjiniz var ise kullanmayınız.

Herhangi bir yan etki halinde ürünü kullanmayı bırakıp, mutlaka bir doktora danışınız.

Kalp, tansiyon, şeker ve vb. rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.

Red Hny (Honey) Saklama Koşulları

Serin, kuru ve çocuklardan uzak bir yerde ürünü saklayabilirsiniz.

Red Hny (Honey) Nereden Bulabilirim?

Özel problemleriniz için destekleyici bu ürünü www.kbay.eu  sitesinden bulabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkânı ile güvenilir bir sitedir.

Red Hny (Honey) Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Red Hny (Honey) önerdiğimiz sitenin yurt dışı içinde satımı mevcuttu. Eğer yurt dışında iseniz www.kbay.eu sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

RED HNY (HONEY) ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  red honey, red honey macun, red honey ne işe yarar, red honey fiyatı, red honey balı, red honey ne demek, red honey kırmızı bal nasıl kullanılır, red honey nedir, red honey nedir ne işe yarar, red honey içindekiler, red Honey, red honey orijinal

 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkânlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.