Dünya Bu Seti Konuşuyor! Peki Ya Siz?

haircare5Saçlarınızla başınız dertte! Bir türlü istediğiniz şekle girmiyor, dökülüyor, uzamıyor…  Bütün bu sorunlarınızın çözümünü Dünyanın 1 Numaralı Saç Uzmanı Thomas Taw’a bırakmaya ne dersiniz?

Thomas Taw, bütün araştırma çalışmalarını kendi markası ile sizlerle buluşturduğu bu ürünle biraraya getiriyor. Thomas Taw Saç Bakım Seti ile yaşadığınız saç sorunları tarihe karışıyor.

Saç Sorunlarınıza Kalıcı Çözüm

Dünyanın yakından tanıdığı Thomas Taw, kadınların saç sorunlarını en iyi bilen uzmanlardan biri. Bu sorunlara çözüm sunmak amacıyla kendi markasını üretti ve ortaya muhteşem bir 3’lü set çıktı. Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu beslenmeyi, nemi ve bakımı sağlayan bu set ile kıskandıran saçlara sahip olmanız çok kolay. Nasıl mı? İşte saç bakım setin uygulaması:

İzin Verin Saçlarınıza Uzman Eli Değsin!

Thomas Taw Saç Bakım Seti 3 üründen oluşuyor. Şampuan, saç kremi ve tonikten oluşan bu ürün, saçlara ihtiyaç duyduğu bütün bakımı sunma ve kolay kullanım özelliği ile benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. Şampuan her duşta 2 kez kullanılıyor. Saça derinlemesine nüfuz etmesi için 2 dakikalık bir masaj uygulamasının ardından saçlar ılık su ile durulanıyor. Hemen ardından devreye tamamlayıcı bakım olan saç kremi giriyor. Saç kremi de her şampuan uygulamasının ardından bir kez 3 dakikalık bir masaj ile uygulanıyor ve ılık su ile durulanıyor. Her gün düzenli olarak kullanmanız gereken tonik ise saçlarınızı gün boyu dış etkilerden koruyarak kolay şekil almasına yardımcı oluyor. Setin besleyici özelliği aynı zamanda saçların hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Hem de ayda 7 cm’e kadar hızlı uzayan saçlara sahip olmak için siz de Dünyanın 1 Numaralı Saç uzmanı Thomas Taw’dan yardım almaya ne dersiniz?