Dişlerinizde 7 Tona Varan Beyazlık!

zubi+zub+ulibka+zdorovie+zubi+zubi+ulibka+belie+zubi+zubi+cheloveka+chistit+zubi+28243276281

 

Pek çoğumuz dişlerimizin renginden şikayet ederiz. Diş problemlerimiz olsun olmasın pek çoğumuzun dişleri çeşitli lekeler ve sararmaların etkisi altındadır. Gün içinde tükettiğimiz besinler ya da ihmal bu sorunların temel sebebidir. Biz de bu yazımızda dietyemekleri.net ziyaretçilerine özel daha parlak ve beyaz dişlerin sırlarını paylaşacağız.

Doktora Gitmeye Gerek Kalmadan Diş Beyazlığı

Pek çoğumuz dişlerindeki lekelerden ya da sararmalardan kurtulmak için; diş beyazlatma, diş parlatma, diş temizliği işlemi nedeniyle diş doktorlarına gider. Ancak bazıları için de o sandalyeye oturmak neredeyse ölümdür. Yapılan araştırmalar her 3 kişiden 2’sinin diş doktoru koltuğuna oturma fobisi olduğunu ortaya koymuştur. Hal böyle olunca da sararmış dişlerden ne kadar rahatsızlık duyulsa da çözüm yollarına başvurmak imkansız hale gelir. Ancak şimdi size anlatacağımız yöntemle, evde, dilediğiniz zaman, acısız bir şekilde dişlerinizi beyazlatmanız mümkün. Spray White diş beyazlatıcı ile yalnızca 90 saniyede daha beyaz ve parlak dişlere sahip olabilirsiniz.

Dişlerde 7 Tona Varan Beyazlama

Spray White son teknoloji sprey teknolojisini dişlere uygulayan bir üründür. Dişlere, diş etlerine ve diş minelerine herhangi bir zararı olmayan bu mucizevi ürün, dişlerin daha beyaz ve parlak olması için tasarlanmıştır. İlk kullanımda bile dişlerinizi 4 ton beyazlatmaya yardımcı olan bu ürün, dünyada pek çok kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır. Bilimsel olarak formüle edilen ve klinik olarak test edilen Spray White 90, düzenli kullanımda dişlerinizin 7 ton beyazlamasına yardımcı olur. Dişlerinizin beyazlarken doğal bir parlaklık kazanmasına da fayda gösteren Spray White 90 ile siz de bembeyaz dişler ve sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz.