Boy Uzatmanın Bitkisel Yollar İle Çözümü

Boyunuz büyük ölçüde hem genetik hem de çevresel faktörler tarafından belirlenir. Boyunuzu belirleyen birkaç faktör kontrolünüz dışında olsa da, boyunuzun aynı kalması için birkaç şey vardır. Büyüme plakalarınız kapalı olduğunda, boyunuz aynı kalır. Ancak, bu pencere kapanmadan önce, sizlere bitkisel yollar ile boy uzatmayı teşvik edici ürünler kullanabilirsiniz. Genç olduğunuzda yaptığınız şeyler, büyük ve uzun boylu olmanın ne kadar artacağını muhtemelen etkileyecektir. Boy kısalığı her ne kadar genetikte olsa yaşam tarzınızdaki bazı değişiklikler boy uzatıcı olarak hayatınızda değişiklik sağlayabilir.

Sizler için önereceğimiz Supratall, içerisinde protein, amino-asit, D vitamini, B12 vitamini içerir. Boy uzaması için önemli olan kemik gelişimidir. Kemik gelişimi için ise elinizden geleni yapmalısınız.

Supratall İçindekiler

L-ARGİNİN: Tüm yaşam formlarında var olan bir protein amino asittir. Hipofiz bezinde bulunan insan büyüme hormonu salınım yapması için uyarır. Bu sayede boy uzamasını teşvik eder.

L-ORNİTİN: Protein olmayan bir amino asittir. Vücutta L-Arginin üretimine yardımcı olur ve etkinliğini destekler. Büyüme faktörünü destektir.

D VİTAMİNİ: Kemik ve Kas gelişiminde önemli rolü vardır.

B12 VİTAMİNİ: B12 vitamini insanlarda büyüme ve gelişmesi için gerekli bir vitamindir. Kemik gelişimi üzerindeki etkileri bilinmektedir.

Supratall Kullanım Şekli

SUPRATALL kapsül, sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli kullanım gerekmektedir.

1 adet Supratall Kapsül 600 Mg’dır. 1 kutuda 60 kapsül bulunmaktadır.

Supratall Faydaları Nedir?

Kemik sağlığına iyi gelerek boyun uzamasını sağlayabilir.

Günlük almanız gereken vitamin ve mineralleri bu ürün ile alabilirsiniz.

Kemikleri güçlendirir

Boy uzatmak konusunda etkili olabilir.

Boyun uzaması için gerekli olan vitaminleri ve mineralleri içerir.

Supratall Nereden Bulabilirim?

Boy uzaması için kullanılan bitkisel destekleyici bu ürünü www.supratallsiparis.com  sitesinden bulabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkânı ile güvenilir bir sitedir.

Supratall Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Önerdiğimiz sitenin yurt dışı içinde satımı mevcuttur. Eğer yurt dışında iseniz www.supratallsiparis.com sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

Supratall ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:Supratall kapsül, Supratall nedir, Supratall nasıl kullanılır, Supratall kullanıcı yorumları, Supratall sipariş verme, Supratall işe yarıyor mu, Supratall Ankara, Supratall İstanbul, Supratall İzmir, Supratall bot uzatıcı, boy uzatıcı, Supratall nereden bulabilirim, doğal yollar ile boy uzatmak, bitkisel boy uzatmak, boy uzaması için bitkiler, boy kısalığı, supratall kapsül, supratall kapsül nedir, supratall kapsül nasıl kullanılır, supratall kapsül içeriği, supratall kapsül kullanıcı yorumları, supratall kapsül kullananlar, supratall kapsül içeriğinde ne var, supratall kapsül kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, supratall kapsül nereden satın alabilirim, supratall kapsül ne kadar süre kullanılmalı, supratall kapsül ankara, supratall kapsül istanbul, supratall kapsül izmir, supratall kapsül bursa, supratall kapsül konya, supratall kapsül amasya, supratall kapsül antalya, supratall kapsül amerika, supratall kapsül hollanda, supratall kapsül belçika, supratall kapsül isviçre, supratall kapsül norveç, supratall kapsül danimarka, supratall kapsül irlanda, supratall kapsül fransa, supratall kapsül isviçre, supratall kapsül avusturya, supratall kapsül ukrayna.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.