Bio Elixia BodyShaper Selülit Giderici 69TL

Bio Elixia BodyShaper Selulit Kremi Selülit tüm kadınların korkulu rüyası ancak bu rüyadan uyanmanın tam zamanı! Yaz aylarında selülit derdi olmadan mini etek,şort ve bikini giyebilirsiniz. Bu krem ile hem vücudunuzu sıkılaştırın hem de portakal görünümünden kurtulun! Bu ürünü kullandıktan sonra selülit görünümünün hızlı kayboluşuna inanamayacaksınız.
Selülit nedir? Selülit düzensiz ve dengesiz beslenme sonucu, yağ hücrelerinin zarar görmesi nedeniyle deri altında düzensiz birikmeleri sonucu oluşan bir cilt problemidir. Bu cilt sorunu kilodan bağımsızdır, siz de çok zayıf birinde ciddi derecede selülite denk geldiğiniz halde , kilolu birinde hiç selülit olmadığı durumlarla muhakkak karşılaşmışsınızdır. Selülit stresle de çok  yakından ilişkilidir. Günlük yaşamda yediğimiz fastfood türü yiyecekler  zararlı yağ alımına neden olur, bunun dışında cola, kahve gibi bol miktarda kafein içeren içecekler de selülitin başlıca sebeblerindendir. Sigara ve alkol kullanımı da selülit oluşumunda oldukça etkilidir. Bu alışkanlıkları azaltarak, bol su içerek ve  Bio Elixa BodyShaper kullanarak bu estetik problemden kurtulmanız artık çok basit!

Bu ürünü bacaklarınıza ve selülit görünümü olan diğer bölgelere sabah akşam dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirin! Daha sonra mümkünse akşamları hafif tempolu bir yürüşe çıkın! Bol bol su içmeyi de ihmal etmeyin, bu süreçte sizin en yakın dostunuz su olucak. Yürüyüşten sonra ılık bir duşa girin ve bacaklarınıza kabak lifiyle masaj yapın ve duştan çıkarken bacaklarınıza kısa bir süre soğuk su tutun!  Bu bacaklarınızdaki kan dolaşımının daha da hızlanmasına yardımcı olacaktır. Çok kısa sürede alacağınız sonuca inanamayacaksınız.Siparis HattiÜstelik Bio Elixia BodyShaper Selülit giderici yanında organik selülit sabunu ve lif ile birlikte sadece 69 tl! Selülitle savaşınızı kazanmak istiyorsanız , 7/24 aktif sipariş hattından siparişini verebilirsiniz!